Acasă > Produse > rezistori > Prin rezistoare cu găuri > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați MFR25SFRF52-412R cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial MFR25SFRF52-412R
Producător Yageo
Descriere RES MF 1/4W 1% AXIAL
(în dolari SUA)
5000 pcs
Product parameter
Număr parțial MFR25SFRF52-412R Producător Yageo
cantitate valabila 5895454 pcs Fișa cu date MFR Series
Categorie rezistori Toleranţă ±1%
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Pachetul dispozitivului furnizor Axial
Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Serie MFR
Rezistenţă 412 Ohms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film