Acasă > Produse > rezistori > Prin rezistoare cu găuri > MFR-12DTD52-412R
MFR-12DTD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați MFR-12DTD52-412R cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial MFR-12DTD52-412R
Producător Yageo
Descriere RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
(în dolari SUA)
5000 pcs
Product parameter
Număr parțial MFR-12DTD52-412R Producător Yageo
cantitate valabila 2086210 pcs Fișa cu date MFR Series
Categorie rezistori Toleranţă ±0.5%
Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C Pachetul dispozitivului furnizor Axial
Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Serie MFR
Rezistenţă 412 Ohms Putere (Wați) 0.167W, 1/6W
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 412 Ohms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film