Acasă > Produse > rezistori > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați RNCF2512BTE412R cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial RNCF2512BTE412R
Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(în dolari SUA)
4000 pcs
Product parameter
Număr parțial RNCF2512BTE412R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 282581 pcs Fișa cu date Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie rezistori Toleranţă ±0.1%
Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C Pachetul dispozitivului furnizor 2512
Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serie RNCF
Rezistenţă 412 Ohms Putere (Wați) 0.75W, 3/4W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2512 (6432 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Producător Standard Timp de plumb 12 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film