Acasă > Produse > rezistori > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF2010BKE412R
RNCF2010BKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați RNCF2010BKE412R cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial RNCF2010BKE412R
Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
(în dolari SUA)
1000 pcs
Product parameter
Număr parțial RNCF2010BKE412R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 364029 pcs Fișa cu date Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie rezistori Toleranţă ±0.1%
Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C Pachetul dispozitivului furnizor 2010
Dimensiune / Dimensiune 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Serie RNCF
Rezistenţă 412 Ohms Putere (Wați) 0.333W, 1/3W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2010 (5025 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Producător Standard Timp de plumb 12 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film