Acasă > Produse > rezistori > Chip Resistor - Suprafață de montare > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați RNCF0201DTE412R cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial RNCF0201DTE412R
Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(în dolari SUA)
10000 pcs
Product parameter
Număr parțial RNCF0201DTE412R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 2246166 pcs Fișa cu date Resistor Packaging SpecRNCF Series
Categorie rezistori Toleranţă ±0.5%
Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C Pachetul dispozitivului furnizor 0201
Dimensiune / Dimensiune 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Serie RNCF
Rezistenţă 412 Ohms Putere (Wați) 0.03W, 1/32W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0201 (0603 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Producător Standard Timp de plumb 12 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film