Acasă > Produse > rezistori > Chip Resistor - Suprafață de montare > RMCF0805FT412R
RMCF0805FT412R
RMCF0805FT412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați RMCF0805FT412R cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial RMCF0805FT412R
Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 412 OHM 1% 1/8W 0805
(în dolari SUA)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Număr parțial RMCF0805FT412R Producător Stackpole Electronics, Inc.
Descriere RES 412 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 13539888 pcs Fișa cu date Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Categorie rezistori Toleranţă ±1%
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Pachetul dispozitivului furnizor 0805
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RMCF
Rezistenţă 412 Ohms Putere (Wați) 0.125W, 1/8W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume RMCF 1/10 412 1% R