Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați GS-R24FS0001.8 cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial GS-R24FS0001.8
Producător STMicroelectronics
Descriere DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
(în dolari SUA)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Număr parțial GS-R24FS0001.8 Producător STMicroelectronics
cantitate valabila 15007 pcs Fișa cu date
Categorie Surse de alimentare - Mount Board Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 1.235 ~ 5.5 V Tensiune - Intrare (Min) 16V
Tensiune - Intrare (Max) 35V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Serie GS-R24FP
ambalare Bulk Pachet / Caz 10-SMD Module
Alte nume 497-8255 Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici - Eficienţă 83%
descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Curent - Ieșire (Max) 1.8A
Numărul părții de bază GS-R24F Aplicații ITE (Commercial)
Produse asemanatoare
GS-R12FV0001.9 Image
  • Parte#:GS-8M
  • Producători:Panasonic
  • Descriere:M8 INDUCTIVE HEAD 3.5MM 3M CABLE
  • In stoc:769
GS-8S-C8 Image
  • Parte#:GS-8S-C8
  • Producători:Panasonic
  • Descriere:INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE