Acasă > Produse > condensatori > Condensatoare ceramice > CDR34BP392BFURAJ
CDR34BP392BFURAJ
CDR34BP392BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați CDR34BP392BFURAJ cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial CDR34BP392BFURAJ
Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 3900PF 100V BP 1812
Product parameter
Număr parțial CDR34BP392BFURAJ Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 3900PF 100V BP 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 5127 pcs Fișa cu date CDR Series (MIL-PRF-55681)
Categorie condensatori Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă ±1% Grosime (Max) 0.059" (1.50mm)
Coeficientul de temperatură BP Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
capacitanță 3900pF Aplicații General Purpose