Acasă > Produse > condensatori > Condensatoare ceramice > CDR32BP471BFURAJ
CDR32BP471BFURAJ
CDR32BP471BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați CDR32BP471BFURAJ cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial CDR32BP471BFURAJ
Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 470PF 100V BP 1206
Product parameter
Număr parțial CDR32BP471BFURAJ Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 470PF 100V BP 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 4589 pcs Fișa cu date CDR Series (MIL-PRF-55681)
Categorie condensatori Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă ±1% Grosime (Max) 0.051" (1.30mm)
Coeficientul de temperatură BP Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
capacitanță 470pF Aplicații General Purpose