Acasă > Produse > condensatori > Condensatoare ceramice > CDR31BP101BFURAJ
CDR31BP101BFURAJ
CDR31BP101BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați CDR31BP101BFURAJ cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial CDR31BP101BFURAJ
Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 100PF 100V BP 0805
Product parameter
Număr parțial CDR31BP101BFURAJ Producător Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere CAP CER 100PF 100V BP 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 5578 pcs Fișa cu date CDR Series (MIL-PRF-55681)
Categorie condensatori Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă ±1% Grosime (Max) 0.051" (1.30mm)
Coeficientul de temperatură BP Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
capacitanță 100pF Aplicații General Purpose