Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > 3094-270JS
3094-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 3094-270JS cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial 3094-270JS
Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
In Stock 8230 pcs
Preț de referință
(în dolari SUA)
650 pcs
Product parameter
Număr parțial 3094-270JS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8230 pcs Fișa cu date 3094(R) Series
Categorie Inductoare, Bobine, Dusuri Tip -
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) ecranare Unshielded
Serie 3094 Evaluări -
Q @ Freq 60 @ 100MHz ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD Alte nume 3094-270JS TR 650
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 27nH
Înălțime - așezată (Max) 0.140" (3.56mm) Frecventa - Self Resonant 1.3GHz
descriere detaliata 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD Rezistența DC (DCR) 50 mOhm Max
Ratingul curent 1A Curent - saturație -