Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > 160-270JS
160-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 160-270JS cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial 160-270JS
Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
In Stock 3506 pcs
Preț de referință
(în dolari SUA)
50 pcs
Product parameter
Număr parțial 160-270JS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3506 pcs Fișa cu date 160(R) Series
Categorie Inductoare, Bobine, Dusuri Tip -
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) ecranare Unshielded
Serie 160 Evaluări -
Q @ Freq 48 @ 100MHz ambalare Bulk
Pachet / Caz 2-SMD Alte nume 160-270JS BULK 50
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Phenolic
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 27nH
Înălțime - așezată (Max) 0.080" (2.03mm) Frecventa - Self Resonant 900MHz
descriere detaliata 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD Rezistența DC (DCR) 75 mOhm Max
Ratingul curent 1.295A Curent - saturație -