Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > 103-270JS
103-270JS
103-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 103-270JS cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial 103-270JS
Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
In Stock 18861 pcs
Preț de referință
(în dolari SUA)
2000 pcs
Product parameter
Număr parțial 103-270JS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 18861 pcs Fișa cu date 103(R) Series
Categorie Inductoare, Bobine, Dusuri Tip -
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) ecranare Unshielded
Serie 103 Evaluări -
Q @ Freq 49 @ 50MHz ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard, 2 Lead Alte nume 103-270JS TR 2000
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Phenolic
Frecventa de inductie - test 50MHz Inductanţă 27nH
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.91mm) Frecventa - Self Resonant 1.625GHz
descriere detaliata 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Rezistența DC (DCR) 114 mOhm Max
Ratingul curent 925mA Curent - saturație -