Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > 103-151JS
103-151JS
103-151JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYImaginile sunt doar pentru referință.
vezi specificațiile produsului pentru detalii despre produs.
Cumpărați 103-151JS cu încredere din Components-World.HK, 1 an garanție
Cere un citat
Număr parțial 103-151JS
Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
In Stock 16774 pcs
Preț de referință
(în dolari SUA)
2000 pcs
Product parameter
Număr parțial 103-151JS Producător API Delevan
Descriere FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16774 pcs Fișa cu date 103(R) Series
Categorie Inductoare, Bobine, Dusuri Tip -
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor -
Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) ecranare Unshielded
Serie 103 Evaluări -
Q @ Freq 25 @ 25MHz ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard, 2 Lead Alte nume 103-151JS TR 2000
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 150nH
Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.91mm) Frecventa - Self Resonant 650MHz
descriere detaliata 150nH Unshielded Inductor 745mA 175 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead Rezistența DC (DCR) 175 mOhm Max
Ratingul curent 745mA Curent - saturație -
Produse asemanatoare
103-151J Image
  • Parte#:103-151J
  • Producători:API Delevan
  • In stoc:22003
103-151KS Image
103-151HS Image
103-151K Image
  • Parte#:103-151K
  • Producători:API Delevan
  • In stoc:25360
103-150M Image
  • Parte#:103-150M
  • Descriere:FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
103-152G Image
  • Parte#:103-152G
  • Descriere:FIXED IND 1.5UH 340MA 840 MOHM